تست زنی و شیوه ی رفع اشکال در ماه پایانی

 

✍️روان سازی برای آن دسته از داوطلبان کاربرد دارد که مشکل علمی خاصی ندارند و درصد بالایی در دروس کسب می‌کنند و فقط برای افزایش درصدِ بیشتر، تستِ زیادتر می زنند. #

🔶️اگر در مطلب و پاسخ به تست ها بدون زمان اشراف دارید، اما با کمبودِ زمان مواجه می شوید، باید آزمونِ بیشتری بزنید.همچنین، زدنِ تست های رگباری در قالب جامعِ تک درس یا تک فصل به صورت زمان دار توصیه می شود.

ماه پایانی فرصت خوبی برای زدن تست های روان سازی، به صورت پشت سر هم، به منظور افزایش سرعت تست زنی است.
🔴اگر سطحِ علمیِ خوبی دارید، با استفاده از کتاب‌های آزمونی، تست های ترکیبی و…میتوانید مهارتِ آزمون را افزایش داده و مدیریتِ زمانِ بهتری داشته باشید.

🔵اگر سطحِ علمیِ متوسط دارید، لکه گیری و رفع اشکال،صرفا در یک فصل از یک درس صورت بگیرید و آن را در برنامه ی رفعِ اشکال قرار دهید.

⬅️اگر درصدِ تست های شما پایین بود، تمام تست هایی که اشتباه پاسخ دادید،بعلاوه ی تست هایی که جز خوانده های شما بود و نتوانستید جواب دهید. حتماً به صورتِ مبحثی، رفعِ اشکال انجام دهید. همچنین هوشمندانه به رفع اشکال بپردازید مثلا در قسمتی که نیاز مجدد به خواندن درسنامه و نکات نیست، مستقیما به تست زنی بپردازید.

طراحی شده با بترداکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مشاوره کنکور امیر میرهلی – برنامه ریزی روزانه کنکور مطالعه زمین شناسی در کنکور تاثیرگذار است؟ نکات مهمی که باید در کنکورهای آزمایشی رعایت شوند! مهارت در آزمون و حفظ بازدهی و انرژی در طول آزمون آزمایشی و کنکور مهارتهای تست زنی در سال کنکور