نکات مهم در ارتباط با رتبه 1 کنکور هنر 99 خانم روژینا آزادی

روژینا آزادی رتبه یک کنکور هنر 1399

پیام تبریک کسب رتبه تک رقمی کنکور هنر توسط روژینا آزادی رتبه یک کنکور هنر 99:

👇🏻👇🏻👇🏻

کلیک فرمایید

مشاهده کارنامه رتبه یک کنکور هنر 99 و رتبه یک کنکور هنر 97:

👇🏻👇🏻👇🏻

کلیک فرمایید

✅ کارنامه رتبه یک کنکور هنر 99 و کنکور هنر 97 و مقایسه آن
ضرایب و زیرگروه های کنکور رشته هنر
روش مطالعه کنکور هنر از زبان رتبه یک کنکور هنر 99
✅ نکات طلایی و مهم برای مطالعه کنکور هنر

👇🏻👇🏻👇🏻
کلیک فرمایید

نکات مهم در ارتباط با رتبه ی 1 کنکور هنر 1399 روژینا آزادی

درمورد خانم روژینا آزادی و همچنین خودم باید چند نکته ی اساسی خدمت عزیزان عرض کنم:

هر صحبتی که گفته میشود، حقیقت درونی من هست و به صورت عملی در امور روزمره، کار مشاوره و ارتباطات اجتماعی من جاری هست. و حرفی نمیزنم که در عمل شکل دیگری داشته باشد. اینکه درمورد رتبه های برتر کنکور در این کانال صحبت میکنیم، طبیعتا تشویق این افراد هست که تمایل دارند دیده شوند. چون داوطلبین متقاضی هستند که بداند امثال خانم روژینا آزادی چه کار کرده و چگونه رتبه شده اند.

رتبه ۱ کشور شدن در بین اینهمه داوطلب در هر رشته ای، مخصوصا کنکور رشته هنر واقعا کار دشوار و بزرگی است و این فرد باید رموز این بزرگی را به دیگران بگوید چون دیگران هم خواستار آن هستند. رشته ی هنر رشته ای است پر از منابعی که مشخص نیست و نیاز است مطالب زیاد و متنوع مطالعه و حفظ شود. این رشته ترکیبی از تحلیل و حفظیات با روش های دیگر است.

همچنین رشته ی مولتی و متکثر از حیث روش شناسی است. و بنده “یک پروری” در رشته ی چالشی هنر را افتخار میدانم.
از این بابت خوشحالم که در سه سال متوالی، دو رتبه ی ۱ کشوری هنر از شاگردان بنده بوده و در دراز مدت با آنها کار کرده ام.

رتبه یک کنکور هنر 1399

مسائلی در ارتباط با رتبه ی 1 هنر(خانم روژینا آزادی) وجود دارد که با اجازه از ایشان و خانواده ی محترمشان اینجا قرار میدهیم:

۱. صحبت هایی من باب نسبت خانوادگی خانم روژینا آزادی(رتبه ی 1 کنکور هنر) و آقای رامین آزادی(رتبه ی 2 کنکور تجربی) در فضای مجازی مطرح شده است. اما این دو هیچ نسبت خانوادگی با هم نداشته و صرفا یک تصادف بوده است.

تلاش در سال کنکور هنر

۲. ایشان 6 ماه تمام( از اسفند 98 تا مرداد99 ) شاگرد بنده بودند و در تمامی این مدت به صورت روزانه به من در ارتباط بودند و میتوانیم بگوییم هر لحظه با من در ارتباط بوده اند و همچنین تحت مشاوره ی هیچ مشاوره ی دیگری نبوده اند.
خیلی عادی درس خواندند و منابع شان همان منابعی بوده که دیگران هم استفاده کردند و موارد عجیب در این رابطه وجود نداشته است. ایشان یک دانش آموز معمولی بوده اند که با ساعت مطالعه ی بالا و با اشتیاق و با عشق رتبه ی 1 شدن درس خوانده اند و در نهایت، با افتخار رتبه ی 1 کشوری را کسب کردند.

۳. صحبت هایی از جانب رتبه های برتر درمورد ساعت مطالعه گفته میشود ولی بنده از طرف خودم، دانش اموزان خودم و رتبه های این چند سال گذشته میگویم اگر میخواهید رتبه شوید، با ساعت مطالعه ی بالا درس بخوانید و مرگبار کار کنید.

۴. درمورد آموزشگاه کنکور : ایشان فقط در یک آموزشگاه کنکور در تهران، برای خلاقیت تصویری و ریاضی کلاس میرفته اند و کلاس دیگری شرکت نکرده اند.
همچنین در دوران متوسطه ی دوم، در هنرستان تحصیل کرده و در طول هنرستان هم گرافیک خوانده اند.

۶. درمورد هزینه های کنکور برای ایشان هم همانند سایر دانش آموزان خیلی عادی و در حد یک دانش آموز معمولی بوده است و با تلاش و کوشش بسیار این نتیجه را کسب کردند

رمز موفقیت در سال کنکور، تلاش

۷. بنده به عنوان مشاور رتبه ی 1 کشوری 99، در طول مدتی که با ایشان در ارتباط بودم، شاهد تلاش های بی وقفه ی ایشان بودم و تمامی مواردی که در ذهن من برای یک دانش آموز هست، در ایشان وجود داشت. و ایشان همانند یک دانش اموز فوق حرفه ای درس خواندند و رتبه شدند و ما باید این افراد را الگوی خود قرار دهیم و به این صحبت ها گوش کنیم و به کار ببندیم.

در سال ۹۷ بعد از اینکه خانم رنجبر، در سومین سال کاری من، رتبه 1 کشور شدند، متاسفانه بی درنگ افرادی غیر رسمی شروع به شایعه پراکنی و تخریب کردند. و این طبیعی است که بعد از بدست آمدن موفقیتی، عده ای دست به چنین کارهای غیر اخلاقی بزنند. مسلما درصد خیلی کمی این گونه برخورد میکنند منتهی نباید فراموش کنند که آنها هم در پیشگاه خدا و هم در پیشگاه خلق خدا مسئول هستند.

مشاوره کنکور هنر 

در سال ۹۷ و ۹۸ برای تخریب هرچه بیشتر و نابودی وجهه من این مدل کارهای غیر اخلاقی به اوج رسید. اما بازخورد بنده نسبت به این قبیل کارها همیشه سکوت و متانت و فروتنی و تلاش برای بالا بردن اطلاعات شخصی بوده است. و حتی در بدترین شرایط هم رویکرد بنده، سکوت و آرامش بود و مطمئن بودم که روزی حقیقت مشخص میشود. و در نهایت نتیجه ی آن تکرار این موفقیت و سایر رتبه ها در بقیه ی رشته ها بود. ۹۹ گذشت و مطمئنا ۱۴۰۰ هم این اتفاق تکرار میشود. تا زمانی که در این فضا باشم تلاش میکنم تا بهترین نتایج بدست بیاد.

خطاب به افرادی که دست به تخریب میزنند میگویم: قبلا عده ای این مسیر را رفته اند اما به جایی نرسیده اند. بیاییم رویکرد دانشگاهی و توام با احترام و تعامل و دوستی پیش بگیریم و از هم یاد بگیریم و تامل کنیم! خطاب به مسئولین این موسسات میگویم همیشه دست دوستی دراز کرده ام و با کسی دشمنی ندارم. با وجود اتفاقات معنا دار و موفقیت هایی که سال قبل رقم زده ام، همیشه متانت داشته و ادعایی نداشته ام و همیشه خواستار کمک کردن بوده ام. بیاییم و رفتار دانشگاهی پیش بگیریم و با متانت و وقار پیش برویم. بیاییم تخریب و سعایت را کنار بگذاریم زیرا یقینا به جایی نخواهید رسید! بگذاریم فرهنگ اصیل در ما جاری باشد و در ان مسیر حرکت کنیم و مرام دوستی و اخلاق را پیش بگیریم.

امیر میرهلی – مشاوره کنکور