پاسخ داده شد
0
0

سلام استاد وقت بخیر من یازدهم تجربی هستم نسبت به سال پیش برنامه مرتب تر و درسام و نظمم خیلی بهتر بود در مقایسه با سال پیش خودم اما در امتحانات ترم یک درس رو خیلی بد دادم و با اینکه امتحانات هنوز تموم نشده اما من خیلی روحیم داغون میشه هرجا که اینجور میشه و خیلی حس شرمندگی میکنم در قبال سختیای مادرم و همه تلاشش برای رسیدن من به ارزوهام و واقعا تا میتونم خودمو ببخشم و بلند بشم خیلی طول میکشه نمیدونم واقعا گاهن همه تلاشمو میکنم اما نتیجه کافی نیس حتی فرصتم دارم باز این حس شرمندگی در قبال مادرم و ارزوهام اذیتم میکنه☹️

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام وقت بخیر
اول باید بدونید که اتفاقی نیوفتاده. شما با بد شدن نمره یک درس در ترم یک هیچ چیزیو از دست نمی‌دید که بخاطرش ناراحت  و شرمنده باشید. این بزرگ کردن یک موضوع باعث میشه خیلی درگیرش بشید و فکرای مختلفی کنید که درست نیست.

اینکه میگید نتیجه کافی نیست باید با کیفیت و کمیت تلاشتو مقایسه کنید. یعنی اصلا شما به اندازه کافی و ساعت مطالعه بالا درس میخونید و نکته بعد اینکه آیا درست درس میخونید؟ یعنی ساعت مطالعه و روش ها و… درسته؟

تو این مرحله شما اگر بیاید اینارو کنار هم قرار بدید میتونید به ی نتیجه ای برسید که الان روش من درسته اما کم میخونم. یا بااینکه زیاد میخونم ولی نتیجه نمیگیرم شاید روشم غلط باشه.

در انتها بگم که شما هنوز تا کنکور وقت زیاد دارید و حتی میتونید به رتبه های خوب برسید.پس اجازه ندید ی امتحان یا هرچیز دگه ای تمرکزتونو بهم بزنه. موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت