پاسخ داده شد
0
0

چرا اصرار میشه بچه های رشته ریاضی پشت کنکور نمونن؟
زمان زیادی رو به دلیل مشکلات مختلف از دست دادم سطح خوبی هم ندارم قطعا با خوب خوندن هم نتیجه خوب و دلخواهم رو نمی‌گیرم همونطور که میدونید برای پیدا کردن شغل خوب توی مهندسی لازمه دانشگاه خوب قبول بشیم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

تو به خاطر اینکه تو از ترس و اضطراب و استرس کنکور رسیدی به جایی که گفتی من تسلیمم من نمیتونم نمیکشم نمیخوام بعد گفتی نمیشه درس خوندن را کنار بذارم که چیکار کنم از این فشار روانی خارج بشم بهترین گزینه برای خودت دیدی برای سال دیگه بخونم تجربه بنده میگه که از بررسی و آزمایش و مشاهده و انواع روش های که شما در نظر بگیرد در زمینه های تحقیق در علوم رفتاری و مشاوره و اینها از بررسی هزاران کیس به دست آمده. افرادی که چنین تفکری دارند و ول می کنند کنکور و سال دیگه ام ول می کند.
بخاطر این میگیم پشت کنکور نمونید چون رشته های برترش هم صندلی هاش هم با رتبه های بالا و یا بدون کنکور خالی هست حتی امکان قبولی رشته کامپیوتر در دانشگاه دولتی را داریم. حتی بدون کنکور دانشگاه های خوب آزاد بخونید. پشت کنکور یک تلاش مجدد برای رسیدن به اون صندلی کم و محدود که در دانشگاها بوده و بخاطر رقابت فشرده نتونستم بهش برسم و ناچارم برای رسیدن بهش تلاش کنم این معمولا برای بچه های تجربیه. مگر اینکه شرایط خاصی باشه نفر میخواد کنکور بده بعد از سال ها یا شرایط دیگری هست… مسئله تو اینا نیست تو از ترس کنکور امسال دنبال جایگزین میگردی از چند سال پیش دارم تکرار میکنم جایگزینم اینه که بمونی دوباره کنکور بدی. کسی نمیتونه استرس را مهار و کنترل کند و با واقع‌بینی جلو برود معلومه که سال دیگ ام خراب می‌کنند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت