0
0

من میل شدیدی به برتری دارم و از طرفی وقتی که بهش حتی تو امور جزئی دست پیدا میکنم راضی نمیشم بلکه حس میکنم آرامشم هم تحت تاثیر قرار میگیره.یه مطلبی رو تو چنل فراسوی دانش گذاشتین. انگار من همونم که “قله” رو میخوام ولی به قله رسیدن ترس از “دره” رو به همراه میاره. چجوری تو “جاده” باشیم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

در کمال گرایی ما به دنبال بهتر شدن همراه با حفظ آرامش هستیم اما در کمالپرستی ما به دنبال برترین بودن هستیم که همراه با آشفتگی ذهنی است.
شما در محور کمال پرستی هستی و مادامی که در این محور هستید به چیزی دست پیدا نمی کنید اگر دست پیدا کنید صرفا یک برنده خواهید بود.چوت همراه با آرامش فکر نیست.
لزا شما باید یک چیز را راخط قرمز خودتان قرار دهید، آرامش و به دور از استرس و اضطراب بودن و با سرعت حرکت کردن اما بدون مقایسه با دیگران بلکه صرفا تلاش برای بهتر شدن خودم و نسبت به روز قبلم بهتر بودن نه این که من باید همیشه بهترین باشید
بهترین بودن همیشه دردسر به همراه دارد چون دست بالای دست زیاد است و وقتی نمیتوانید برترین باشید عزت نفستان بهم میریزد. لزا سعی کنید در محور کمال گرایی باشید که باعث توسعه فردی میشود برعکس کمال پرستی کمال پرسی باعث عدم آرامش و بیماری میشود

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت