پاسخ داده شد
0
0

سلام. من پشت کنکور تجربی هستم که اطرافیان و همکلاسی ها و معلم های من تماما فکر میکنند که دانشجو هستم . برای ترمیم معدل حوزه امتحانی دقیقا در مدرسه سابقی که تحصیل میکردم هست و چند نفر از معلم ها و بعضی همکلاسی های من هم اونجا هستند که وقتی سر جلسه امتحان حاضر میشم مدام از من سوالاتی راجب دانشگاه و اینکه چرا میخوام مجدد کنکور بدم و… میپرسند . این موضوع باعث استرس من شده که چه فکری راجب من دارند و راجب عدم صداقتم در رابطه با وضعیت تحصیلیم ( پشت کنکور بودن و نرفتن به دانشگاه)بعضا سر امتحانات تمرکزم رو از دست میدم. چطور میتونم با این افکارم کنار بیام و تمرکزم رو روی هدفم بذارم؟

  • مریم 1 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 1 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام وقت بخیر
اول اینکه حرف دیگران اهمیت نداشته باشه براتون. هر حرفی دیگران میزنن که ما نباید درگیرش بشیم و تمرکزمونو بهم بریزه. نکته بعد اینکه وقتی ازتون میپرسن، میتونید بگید که از رشته و دانشگاه فعلی رضایت ندارم بخاطر همین موضوع قصد شرکت دوباره در کنکور دارم. ببینید ی سری موضوعات، موضوعات ساده ای هستند اما ما آنقدر بهشون پر و بال میدیم و بزرگشون میکنیم که به ی دغدغه برامون تبدیل میشن و ذهنمونو مشوش میکنن در حالی که اونقدرا هم پیچیده نیستن.

در انتها اینکه دیگران چه فکری و دربارتون میکنن براتون اهمیت نداشته باشه و روی هدفتون متمرکز باشید و براش تلاش کنید. موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت