پاسخ داده شد
0
0

سلام استاد. من خودخوان هستم و برای هر درس سعی میکنم یک منبع متوسط همراه با یک منبع سطح بالاتر مطالعه کنم . اما سر کلاس شرکت کردن مرددم. چون به نظر میرسه استادای با تجربه هم مطالب رو روان تر آموزش میدهند هم سوالایی در کلاسا کار میکنند که احتمال اومدنشون توی آزمونها و کنکور بیشتره. به این شکل در مدت زمان در دسترس سوالای مهمتری تمرین و تکرار میشوند. حالا با این اوصاف کسانی که کلاس شرکت نمیکنند فکر نمیکنید که از این سوالای مهم و امتیازات محروم اند؟( با توجه به اینکه کتاب تستها نمیتونند همه مطالبو کامل پوشش بدهند) و باید خیلی بیشتر وقت و انرژی بزارند تا همون نتایج رو کسب کنند؟ یا این طرز تفکر اشتباهه؟

  • نشمیل یوسفی 1 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 1 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام وقت بخیر

این تصور صحیح نیست که هرکی کلاس میره درصدش بالاتره.این بستگی به آموزش که دریافت می‌کنید داره. اگر تو مدرسه دبیری باشه که مطالب رو در حد متوسط به شما یاد بده و شما ادامشو از رو کتاب تست بخونید میتونید نتیجه خوبی بگیرید. در ضمن کتاب تست ها همه سرفصل های کتاب درسی رو پوشش میدن و اکثرا کامل براشون تست آوردن.

نکته دیگه اینکه شما چه کلاس بری چه با درسنامه یاد بگیری الزاما باید برید سراغ تست تا اون مطلب براتون جابیوفته. یعنی اینکه حضور تو کلاس کنکور هم به این معنی نیست که شما دیگه نیاز به کتاب تست ندارید.

در ضمن شما سوالات آزمونا رو هم دارید که میتونید ازشون برای آموزش و کوئیز استفاده کنید و تحلیلشونو تو سایتای مختلف ببینید.

پس فرق زیادی بین کلاس و کتاب تست نیست. تو کلاس صرفا سرعت انتقال مطلب به شما بیشتر میشه. برای کسانی هم که کلاس شرکت نمی‌کنند گفتم که میتونن با کتاب تست جلو برن و مشکلی براشون پیش نمیاد.

موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت