پاسخ داده شد
0
0

سلام وقتتون بخیر من دانش آموز دهم تجربی هستم . امسال با تحقیر شدید معلم ها روبه رو شدم در مدرسه . با اینکه جزء دانش آموزان سطح خوب و بالای کلاس هستم اما باز هم انتظار بیشتری از ما دارن و مدام تحقیر میکنن و این باعث شده ک وقتی از مدرسه خارج میشم کلا احساس خوبی ندارم و نمیتونم تمرکز کنم روی درسام و مثل همیشه با برنامه ریزی خوبی پیش برم . و این بی برنامه شدن من رو خیلی آزار میده ، خواهش میکنم یه راهکار بگین ک باعث بشه این تحقیر ها رو نادیده بگیرم و بتونم به حالت قبلم برگردم ک خیلی با برنامه و بدون استرس درس میخوندم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام

وقت بخیر

متاسفانه این اتفاقات تو مدارس میوفته اما شما باید جوری ذهنتون رو کنترل کنید تا این حرف ها نتونه روتون اثر بذاره و تمرکزتونو از دست بدبد. 

شاید حرف هایی که اونا میزنن تحقیر نیست و شما زیاد حساس شدید. مثلا جملاتی مثل چرا نمرت خوب نبوده، چرا درس نمیخونی و تلاش نمیکنی و… اگر با لحنی مناسب بیان بسه نه تنها تحقی نیست بلکه دارن شمارو تشویق میکنن و تلنگر میزنن که شما میتونید بهتر از این باشید.نکته بعد اینکه اگر حساس هستید، به این حرف ها زیاد فکر نکنید و تحلیلشون نکنید. چون باعث میشه مدام چیز های متفاوتی رو از اون حرف برداشت کنید و این تمرکزو بهم میزنه. هرچیزی که در این موارد شنیدید زیاد توجه نکنید بهش.

درضمن شما اگر با برنامه پیش برید و پیشرفت کنید تو درسا دیگه مسلما از این حرف ها نخواهید شنید.موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت