پاسخ داده شد
0
0

سلام استاد من دانشجوی سال اول دکتری دامپزشکی هستم.با توجه به اینکه به اون چیزی که میخواستم رسیدم علاقه زیادی به درس هام دارم و مطالعم زیاده و بهترین نمرات رو در امتحانات تئوری میگیرم.ولی در پرسش های شفاهی و امتحانات عملی برخلاف تسلطی که دارم وقتی ازم سوال میشه مغزم قفل میشه یه لحظه و نمیتونم تسلطم رو نشون بدم.چه راهکاری برای این مشکل هست؟با اینکه تسلطم از همه بالاتره در عمل اعتماد به نفس پایین تری دارم.

  • ملیکا 1 سال قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 1 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

سلام

وقت شما بخیر

این حرف شما تا حدودی درسته که جلوی اساتید نمیشه همون عملکردی تئوری رو داشت. برای این کار شما باید خودتونو باور داشته باشید. این باور داشتن و اعتماد به نفس میتونه با مطالعه کتاب‌هایی در این زمینه و تمرین حضور در مقابل اساتید که به مرور میتونه این مشکل رو رفع کنه. سعی کنید سوالاتی که اساتید می‌پرسند ازتون بی پاسخ نمونه. یعنی نگید بلد نیستم، نمیدونم و….

حتما سعی کنید درباره سؤالشون حرف بزنید و مقداری توضیح بدید. این خیلی بهتر از بی پاسخ موندن سوال هستش. بعدشم که شما اشاره کردید که بالاترین نمرات رو دارید پس از لحاظ علمی چیزی کم ندارید فقط باید رو فن بیان و اعتماد به نفس کار کنید تا تو امتحانات عملی هم مثل تئوری خوب باشید.

موفق باشید

 

 

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت