0
0

میشه راجب این جمله که (best never rest) توضیح بیشتر بدین ؟ مثلا گاهی اوقات ما میتونیم هنوز درس خواندن ادامه بدیم حتی شده یک شبانه روز کامل اما بدن و روان ما نیاز به استراحت نداره؟ یا خب همش درس ارتباط با دیگران کمتر میشه این خوب نیست ! و خب فکر کنم این نیست مفهوم این جمله و من بد متوجه شدم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

چرا بدن یکم قدم زدن نیاز داره یا گاهی اینک خوابت بیاد طبیعیه ولی روان شما نیاز به استراحت نداره. من خیلی نمیفهمم یعنی هنوز فکت علمی براش پیدا نکردم.
بحث خمودگی و افسردگی میفهمم اما همون هاام بخش عمده ایش پردازش ذهنیه.
ارتباط با دیگران تا جایی که منافعی به همراه داشته باشه نه فقط مادی بلکه منافع معنوی هم در نظر بگیرید. وقتی حالم از صحبت با دیگری خخوب باشه نوعی منفعته.
برخی از روان شناس های تحقیق کرده که آیا انسان فطرتن یک موجود خودخواهه و مادی گرا هست و برخی دیگ گفتن انسان شکلی دیگری زندگی میکند. آدام اسمیت گفته اگر ما همدلی با کسی میکنیم بخاطر اینک حال خودمون خوب بشه و چون ما حالمون خوب میشه نوعی منفعت هست لزا بحث این است که موضوع ارتباط با دیگرلت تاجایی که واقعا در راه توسعه فردی ما و اجتماعی ما تاثیر گذار باشه خب این خوبه این رو به نوعی شما میتونید که بفهمید در غیر صورت چه نیازی هست خودتو درگیر روابط با دیگران بکنی. به نظر من استراحت خیلی معنایی نمیدهند اما استراحت سازمان دهی شده اینک من بعد از یک مدت زمانی ک خیلی رو به روال درس خوندم و کار کردم ۳ الی ۴ روز برم سفر اونو میتونم بفهمم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت