0
0

تست هوش هیجان هر چند وقت یکبار باید تکرار بشه و برای سن۱۸ ۱۹ سال چند باشه خوبه و نرماله ؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

هوش هیجانی ربطی به سن ندارد.
ممکن است فردی تا صد سالگی بین سن ۱-۷ سالگی مانده باشد. یعنی مرحله حس و هوش و تخیل که نتیجه‌اش میشود عواطف و احساسات و هیجانات، نه تعقل و تفکر و منطق و
و ممکن است فردی چند ماه یک بار ظرفیتش و درجه هوشش را در بحث هوش هیجانی یا گاردنر بالاببرد. این فرد هوش درون فردی بالایی دارد، اهل مطالعه است مکرر اهل پرسشگری است. در همایش ها شرکت میکند. کتابی مطالعه میکند و شاید ۶ ماه یکبار هم تست را بدهد خیلی خوب و مناسب باشد.
من خودم هر سه ماه یکبار تست را میدهم. من روزی نیست که من یک یا نصف کتاب در زمینه های خودشناسی تمام نکنم و یا هروز همایش یا پرسش و پاسخ یا سخنرانی دارم.
چون مرتب روی خودم و عیب هایم فکر میکنم. هر ۳ ماه یکبار عیب هایم را شناسایی میکنم و رویشان کار میکنم و تست هوش هیجانی دوباره می دهم. شمد میتوانید هر ۶ ماه یک بار این کار را انجام دهید. و اگر شما اهل مطالعه و اهل فکر نیستید اهل فکر نیستید و اهل کار کردن روی خود نیستید. شاید ده سال یکبار هم تست بدهید. تست شما ثابت می ماند
اگر تست هوش هیجانی baron بزنید. بالای ۳۰۰ هوش هیجانی خوبی محسوب میشود و اگر بالای ۴۰۰ باشد فرد بسیار شاد و موفق است. در حالی که iQتون ۱۳۰ و ۱۴۰ هم باشد ولی تست هوش هیجانی تان زیر ۳۰۰ باشد. آرامش ندارید و موفق نیستید در زمینه کاری.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت