0
0

به عنوان یک دانشجوی پزشکی به شدت دنبال شغل میگردم تا بتونم درامد کسب کنم منتهای مراتب حجم درسا اجازه نمیده بهم سراغ شغل هایی برم که وقت زیادی میگیرن . کار مشاوره و تدریس هم به عقیده ی من کار هرکسی نیست تخصصیه و صرفا دانشجو پزشکی بودن دلیل نمیشه ادم بره تو این کار
به نظر شما چه کارهایی برای من وجود داره؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

بله به هر حال بحث دغدغه مالی دغدغه مهمی است در نهایت کار شما شغل خودتون را خواهید داشت شما در این چندسال ممکن است سختی ها و دردهایی را متحمل بشوید البته با نگاه درست که پس اینها اتفاقات خوبی است به نظر من میتواند براش شما نتیجه بهتری داشته باشد. خود من هم تا ۲۵ سالگی وارد کار نشدم. و ۲۵ تا امروز هست که حدود ۷ ساله به طور مستمر دارم کار میکنم و ازش نتیجه گرفتم. از درسی که از ۱۸ تا ۲۵ سال ۷ سال درس خواندم و ۷ ساله دارم از درسم بهره برداری مالی میکنم. لزا این تمایلات و تمنایی که بعضی از جوانان دارند که ماتند تند برسیم به کارو پول دربیاریم قابل درک هست اما قابل پذیرش نیست. شما باید تحمل کنید چون دانشجو هستید یا توی خوابگاه هستید. اگر دبدید اوضاع خیلی داغونه و نیاز مالی دارید. بله اونو درک میکنم که باید یه کاری بکنید اما به عنوان دانشجو پزشکی حتی اگر در خوابگاهم باشی و صبح تا شب درس بخونی و حالا دنبال کار نباشی در پس کار میتونی یه دانشجو پزشکی باسواد حرفه ای با نمرات بالای عزیز شده در دل استادها باشی خو این خیلی بهتره ولی اگه واقعا داستان مرگ و زندگیه و باید بری سرکار یکی بهترین کارهای دانشجوهای پزشکی را تدریس میدونم. و چون درس خودشون خوب بوده میتونه در آن زمینه برند شود مشاوره را ندیدم دانشجو را ندیدم برند بشه ولی معلم مثل آقای آرامفر یا آقای اناری و….
اما موافق مشاوره نیستم شما نمیتونید مشاور متخصص و حرفه ای بشوید چون این ها همه نیاز به گذاشتن وقت دارد. ولی شما به عنوان دانشجو پزشکی که این فرصت ندارید که وقت بذارید روانشناسی بخونید و مشاوره و روش برنامه ریزی و روش تحقیق بخونید .
من تقریبا دانشجو پزشکی ندیدم که جز مشاوران برند درج یک کشوری باشد. از قدیمی ها تا به الان برخی ها خود خوانده هستند با آنها کاری نداریم یه سری گروه ها تشکیل شده اما آیا آنها رتبه های برتر بد نفرات بالا داده باشند و حرف هایشان حرف های مرجعی باشه و سایر مشاورین به این حرف ها استناد کنند من ندیدم .
و علت عمده آن این است که این عزیزان فرصتی برای وقت گذاشتن و کار کردن ندارن اگر بنده وارد این فضا شدم همان اول کار حوزم حوزه علوم انسانی بود و همین الان در فراسوی دانش یک کتاب خانه تخصصیه علوم انسانیه حوزه من اشتراکات زیاده در بحث مشاوره و روانشناسی داره مطالعاتی که من در دانشگاه داشتم خیلیاش به همین سمت بود. به سری دوره هایی را گذروندم. نزد استاتید برند دانشگاهی این دوره ها را گذروندم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت