توصیه های خانم زهره حاکمی، قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت کنکور 99 از استان کرمان

مادر یک فرزند، متأهل، مبارزه با مشکلات بسیار و در نهایت شرکت در کنکور سراسری تجربی و قبولی پزشکی در سن بالا

هدف از این بیوگرافی کوتاه این هست، برای کسانی که هدفی دارند و از صمیم قلب خواهان رسیدن به هدفشان هستند. میخواهم بگویم هیج وقت دیر نیست! حتی اگر سال ها از درس خواندن دور باشید. حتی اگر مادر و دارای مسئولیت های زندگی باشید. حتی اگر کارمند و متعهد به شغلتان باشید!

من با وجود شرایطی ذکر شده، تفاوتی که با سایرین داشتم این بود که باورمند بودم: اگر از شرایطی که در آن قرار دارید راضی نیستید، حرکت کنید!

تصمیم گرفتم و شروع کردم و برای هدفی که از دوران نوجوانی علاقه به ان در من ریشه دوانده بود، جنگیدم! در سال گذشته خیلی چالش داشتم و با تمام انها جنگیدم.
مثلا پرستاری از مادرشوهر و بیماری و جراحی ایشان، دو بار اسباب کشی، چندین بار بیماری های سخت فرزندم و بیماری خودم که منجر به بستری شدن شد. اما هیچکدام دلیل نشد که کوتاه بیایم و دست از جنگیدن بردارم!

دغدغه ی من میان اینهمه درگیری و شلوغی این بود که ایا برنامه ی من درست است؟! و مرا به هدفم نزدیک میکند؟! من معتقدم خداوند برای تلاش های خالصانه و آنکه از ته قلبتان میخواید، توجه ویژه ای میکند.

جایی که داشتم کم می آوردم، آشنایی با آکادمی اقای میرهلی، هدایت و دست غیب خدا و توجه او به من در این مسیر بود.
بعد از ان من به برنامه ام مطمعن شدم، اعتماد کردم و نتیجه ی اعتمادم را دیدم.

و واقعا جا دارد از آکادمی اقای میرهلی و تلاش های ایشان و بچه های خوب پشتیبانی، تشکر ویژه را داشته باشم. رنگین کمان سهم کسانی هست که تا آخرین لحظه زیر باران میمانند.