0
0

سلام.من از لحاظ علمی خیلی سطح خوبی دارم. اما مشکلی که این سال دچارش شدم عدم اعتماد به نفسه. تقریباً اوایل سال خوب بودم اما یه جورایی با تراز و نحوه‌ی برخورد دوستام سرکوب شد. الان خیلی ها به موقعیت من غبطه میخورن ولی من هم‌چنان قدر خودمو نمیدونم و هنوز اون اعتماد به نفسی که باید و ندارم . این موضوع از این جهت برام مهمه که حتی در موقع پاسخگویی به سوالات چه در خانه و چه در حوزه آزمون ،اینکه من بتونم به سوالا جواب بدم و موفق بشم ، برام عجیبه. همش فکر میکنم سوالا سختن و قراره توو دام سوال بیوفتم… ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏🏻♥️

  • زهرا 2 ماه قبل سوال کرد
  • آخرین ویرایش 2 ماه قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام
وقت بخیر

باید واقع بین باشید. یعنی تراز ایی که بدست میارید به میزان تلاشتون بستگی داره. اینجا نباید شما اجازه بدید به اعتماد به نفستون آسیب وارد بشه. شما ی مقدار تلاش میکنید و دوستاتون شاید تلاش بیشتری میکنن و روش های بهتری دارن که ترازشون بیشتر میشه.

در مورد سوالات هم بعضی اوقات بعد از حل سوال و گذر از اون، فکرهایی به ذهنمون میاد که نکنه من گزینه رو اشتباه وارد کردم، سوال دام دار بود و از فلان فرمول اشتباه استفاده کردم. اینا پیش میاد اما وقتی که این مدل تست ها رو تو خونه تحلیل میکنید باید پی ببرید که اون حس اشتباه بوده. چون اگر ما بخوایم به اینجور افکار اهمیت بدیم اصلا وقت نمی‌کنیم حتی نصف سوالات رو حل کنیم.

موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت