0
0

سلام وقتتون بخیر باشه …من یه مشکل اساسی که دارم وسواس در تست زدن هست .این موضوع بیشتر برای تست های آزمونی اتفاق میوفته.وقتی که یک تست را اشتباه بزنم ، ذهنم به من تلقین میکند که و از اون مطلب هیچ چیزی بلد نیستم و امسال نمیتونم قبول بشم و تا به ذهنم اثبات نکنم که این فقط یک اشتباه یا یک گاف در سوال بود ،من را ول نمیکند ..مثلا همین دیشب یک تست فیزیک را اشتباه حل کردم (بی دقتی بود) اما باعث شد من تا ۲ صبح از اون تیپ تست تست کار کنم ،که به خودم اثبات کنم که مشکلی نیست…این موضوع خیلی در طول رو من رو اذیت میکنه.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام

وقت بخیر

من کمی پایین تر سطح شما را مثال میزنم. اصلا من بلد نیستم یک تست را حل کنم.آیا من قبول نمیشم؟ مگه کسانی که قبول میشن همه تستارو تو خونه درست میزدن؟ یا هیچوقت مثلا یک مثبت و منفی جابجا نمیزدن؟

کمی با خودتون منطقی باشید. زمانی که یک تست غلط شد. بررسی کنید اگر علمی بود که رفع اشکال میکنید. اما اگر مثلا کل راه حل رو درست رفتید اما در هنگام تحلیل متوجه شدید که یجایی ی اشتباه خیلی ریز کردید اما کامل بلد هستید میتونید تست رو رها کنید یا برید در حد 20 تا تست برای مرور ازش بزنید تا مطمئن بشید. اما اونجور که شما میگید خیلی وقت گیر میشه و به سایر برنامه هاتون نمی‌رسید.

موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت