خدمات مشاوره ماهیانه امیرمیرهلی

 

طرح برنامه سازی ماهیانه از برترین و کامل ترین طرح های خدمات اکادمی است. این طرح برای داوطلبین در خارج و داخل کشور در چهار رشته تجربی، ریاضی، انسانی و هنر ارائه می شود، که به صورت غیرحضوری و روزانه برای داوطلبین، برنامه ریزی صورت می گیرد. خدمات ارائه شده در این طرح به شرح ذیل می باشد :

✔️ برنامه سازی مستقیم با شخص امیر میرهلی
✔️ پرسش و پاسخ روزانه با شخص امیر میرهلی
✔️ پشتیبان شخصی(رتبه برتر) برای هر فرد متناسب با رشته تحصیلی
✔️ کانال های شخصی در تمامی زمینه ها
✔️ برگزاری همایش های آنلاین
✔️ برگزاری آزمون های آنلاین بصورت هفتگی
✔️ پشتیبانی سریع حین آزمون
✔️ ارتباط مستقیم اولیا با شخص مشاور

 

1. برنامه سازی مستقیم با شخص امیر میرهلی

برنامه سازی به صورت شخصی سازی شده برای هر شخص صورت می گیرد ، داوطلب روزانه با ارسال کامل گزارش و بررسی آن توسط شخص امیر میرهلی برنامه خود را در زمان مشخص شده دریافت می کند.

 

2. پرسش و پاسخ روزانه با شخص امیر میرهلی

پشتیبانی روزانه توسط شخص امیر میرهلی در تلگرام(هر زمان دانش آموز در زمینه ی اجرای برنامه سوال داشته و یا پرسش بسیار ضروری داشته باشد می تواند سوال خود را صرفا در تلگرام مطرح کرده و منتظر پاسخ از شخص مشاور در بازه های زمانی که ایشان آنلاین هستند باشد. این بازه های زمانی کاملا تعریف شده، مشخص و دقیق بوده و در قرارداد شما نوشته شده است.

 

3. پشتیبان شخصی(رتبه برتر) برای هر فرد متناسب با رشته تحصیلی

برای هر فرد، پشتیبانی از رتبه های برتر سال های گذشته با توجه به رشته تحصیلی داوطلب در نظر گرفته شده است که هر فرد می تواند علاوه بر ارتباط و پرسش و پاسخ با دکتر میرهلی در تمامی زمینه ها مشکلات خود را با پشتیبان مطرح کرده و راهکارهای مناسب به او ارائه می شود.

دقت فرمایید وظیفه ی این پشتیبان صرفا کمک روشی و راهنمایی های کلی به دانش آموز است و پشتیبان ابدا اجازه‌ی دخالت در برنامه نویسی یا خواندن گزارش کارها و در کل سایر وظایف مربوط به مشاور را ندارد بلکه خدماتی جانبی و جداگانه ارائه می دهد که این خدمات کاملا در چهارچوب قوانین آکادمی و امیر میرهلی می باشد.

 

4. کانال های شخصی در تمامی زمینه ها

ارائه خدمات در چندین کانال شخصی مطالب درسی و فرادرسی بسیار پر مایه و غنی توسط شخص امیرمیرهلی به صورت وویس، ویدیو و عکس نوشته ارائه می شود و تمامی نیازهای دانش آموزان را برطرف می کند. از جمله فعالیت کانال ها در زمینه های:

🖌 آموزشی

🖌 انگیزشی

🖌 ارائه روش های صحیح موثر در مطالعه و تست زنی

🖌 توضیحات ضروری به صورت کلی

🖌 سوالات آزمون ها به صورت دسته بندی شده

🖌 و موضوعات دیگر …

 

5. برگزاری همایش های آنلاین

برگزاری وبینار به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه، بررسی موضوعات مختلف در زمینه های درسی و دغدغه دانش آموزان، پرسش پاسخ در همایش ها به صورت آنلاین و برخط، تجزیه تحلیل روند دانش آموزان و … از جمله مواردی هستند که در همایش های آنلاین ارائه می شود.

 

6. برگزاری آزمون های آنلاین به صورت هفتگی

ارائه بودجه بندی آزمون ها براساس برنامه های داده شده و برگزاری آزمون در سایت تعیین شده، ارائه درصد و تراز در پایان آزمون، جامعه آماری متناسب، سوالات استاندارد و… از جمله خدمات آزمون های آنلاین می باشد.

 

7. پشتیبانی سریع در حین آزمون

در حین برگزاری آزمون های آنلاین پشتیبانی قوی و سریع برای شما صورت می گیرد که در صورت ایجاد هرگونه مشکل در حین آزمون اقدام به رفع آنها می کند.

 

8. ارتباط مستقیم با دکتر میرهلی

در میان گذاشتن سطح دانش آموز با اولیا و ارائه رتبه های برتر آزمون ها به اولیا در کانال مخصوص آنها، ارائه پرسش و پاسخ با آن ها و ارائه راهکارهای لازم برای بهتر شدن دانش آموز از لحاظ روانی و سطح درسی و… از جمله مواردیست که به شما ارائه می شود.

 

ثبت نام از طریق سایت درحال حاضر متوقف و صرفا از داخل تلگرام و ارسال پیام به این آیدی صورت می گیرد :

@mirhellirequest